Сучасна стоматологія в Сумах

Современная стоматология в Сумах

Сучасна стоматологія може робити дивовижні речі, відтворювати, відновлювати, виправляти і замінювати старі та некрасиві зуби на нові яскраво сяючі з природною формою, кольором і анатомічними особливостями побудови. Дякуючи ортодонтії сучасна стоматологія може виправити неправильні співвідношення прикусу щелеп, криві зуби зробити рівними, виправити скупченість зубів. В Сумах сучасна стоматологія стрімко розвивається і з кожним роком набуває нових технологій краси та здоров’я. Для того щоб стоматологічний кабінет працював на сучасному рівні необхідно мати сучасну матеріально технічну базу і відповідну технологічну підготовку фахівців. Наша Сумська стоматологічна клініка має найсучасніше оснащення, єдиний в Сумах дентальний лазер,радіовізіограф, фізіодиспенсер,бінокулярний мікроскоп, єндомотор, рециркуляторний стерилізатор повітря, систему внутрішньо ротової візуалізації інтраоральною відео камерою і. т.д. Наша комп’ютерна радіовізіографічна система остання з розробок Американських вчених, дає змогу робити рентген знімки зі зменшеним промінним навантаженням в 10 разів при чому якість стоматологічних знімків на найвищому рівні. Наш стоматологічний лазер дає змогу освоювати нові можливості в естетичній стоматології, в хірургії, імплантології і лікуванні зубів та захворювань пародонту. Наш лікар пародонтолог працює на європейському рівні і вирішує найскладніші клінічні ситуації.
Сучасна терапевтична стоматологія виконує лікування карієсу твердих тканин, лікування кореневих каналів зубів, лікування ясен і слизової оболонки ротової порожнини. Всі ці процедури виконуються з попереднім знеболенням, для особливо вибагливих клієнтів в нашій клініці є спеціальна безголкова знеболююча система що дозволяє робити ін’єкції анестетиків без голки.
Сучасна хірургічна стоматологія теж не стоїть на місці, більшість операцій де використовувався скальпель виконують за допомогою діодного лазера. Лазер дозволяє обеззаражувати операбельну поверхню, зменшує ризик виникнення кровотечі, є можливість виконувати лазерну імплантацію. На місцях видалення зубів є можливість класти штучну кістку для зменшення після операційної кісткової атрофії, це гарний “фундамент” для майбутньої імплантації.
Ми радимо Вам завітати до нашої стоматологічної клініки, в стоматології не буває безвихідних ситуацій. В місті Суми ми одна із клінік з найсучаснішим стоматологічним обладнанням. Наші технології це гарантія якості виконаної роботи і гарантія вашого здоров’я. Записуйтесь на безоплатну консультацію та узнавайте більше. Бажаємо вам здоров’я .