Архивы за месяц "Giugno 2023"

Панорамний знімок зубів в м. Суми: важливість у стоматології

Панорамний знімок зубів є важливим діагностичним інструментом, що допомагає стоматологам отримати повну інформацію про стан зубів, щелеп та оточуючих тканин. Цей вид знімка є надзвичайно корисним і використовується в багатьох випадках.

Read More →

Вініри в м. Суми: ідеальний шлях до привабливого посмішки.

Вініри – це тонкі пластинки, які накладаються на передню поверхню зубів з метою поліпшення їхнього вигляду. Ця косметична процедура набула популярності завдяки своїм численним перевагам.

Read More →

Коли перший раз вести дитину до стоматолога

Збереження здоров’я дитини – це безсумнівно пріоритет для кожного батька. І одним з важливих аспектів здоров’я є стоматологічний догляд. Багато батьків хвилюються про те, коли перший раз вести свою дитину до стоматолога.

Read More →

Види зубних протезів. Протезування зубів в Сумах

Зубні протези є ефективним способом відновлення зубної арки та повернення функціональності та естетики посмішки. Існує кілька видів зубних протезів, які відрізняються за матеріалами виготовлення та способом закріплення.

Read More →

Рентген в стоматології: безпека на першому місці

Рентгенографія є невід’ємною частиною стоматологічних обстежень і діагностики. Часто виникає питання про безпеку рентгенівських променів і їх вплив на організм. Однак, варто зазначити, що рентген в стоматології є безпечним при правильному застосуванні.

Read More →

Як боротися з зубним каменем. Зняти зубний камінь в Сумах

Зубний камінь – це не лише естетичний дефект. Наявність зубного каменю може спричинити шкоду для здоров’я зубів. Тому слід позбавлятися від нього при його наявності і проводити профілактичні дії, щоб камінь не з’являвся.

Read More →

Дитячі кольорові пломби. Дитячий стоматолог м. Суми

Стоматологічне лікування може бути стресовим для дітей. Але тепер існує ігровий підхід до лікування зубів, який називається дитячими кольоровими пломбами. Це інноваційний спосіб зробити стоматологічне лікування більш приємним та цікавим для дітей.

Read More →

Зубні вкладки та їх види. Протезування в Сумах

Зубні вкладки є одним із найсучасніших та ефективних способів покращити зовнішній вигляд зубів і досягти перфектної посмішки. Вони представляють собою тонкі керамічні чи композитні пластинки, які накладаються на передню поверхню зубів, змінюючи їх форму, розмір, колір та положення.

Read More →

Запалення ясен. Причини та симптоми

Здорові ясна є важливою складовою загального стану ротової порожнини. Проте, іноді виникають проблеми, такі як запалення ясен, яке може бути досить неприємним та впливати на якість життя. Давайте розглянемо причини та симптоми запалення ясен.

Read More →