Monthly archives "december 2023"

Як підготуватись до імплантації зубів. Зубний імплант Суми

Імплантація зубів – це ефективний та сучасний метод відновлення втрачених зубів, який може повернути вам не тільки функціональність, але і впевненість у власній посмішці. Підготовка до імплантації є ключовим етапом у процесі відновлення.

Read More →

Переваги цирконієвих зубних коронок. Протезування в Сумах

Цирконієві зубні коронки стали популярним вибором в стоматології завдяки своїм унікальним характеристикам, забезпечуючи високу якість та естетичність лікування. Розглянемо переваги цирконієвих зубних коронок, які зробили їх таким впізнаваним та важливим рішенням для відновлення зубів:

Read More →

Як зберегти здорові зуби дитині. Дитячий стоматолог м. Суми

Здоров’я зубів в ранньому віці визначається дбайливою доглядом та правильними звичками. Дитячий карієс, хоч і часто недооцінений, може впливати на загальне здоров’я  дитини. Давайте розглянемо деякі ключові аспекти та поради щодо запобігання дитячому карієсу:

Read More →

Переваги та недоліки металокерамічних зубних коронок

Металокерамічні зубні коронки є одним з популярних варіантів у стоматології, які поєднують в собі міцність металевого каркасу та естетичність керамічного облицювання. Проте, перед вибором цього типу коронок, важливо розглянути як їхні переваги, так і недоліки.

Read More →

Рентген в стоматології. Стоматологія в м. Суми

В сучасному світі стоматології рентгенографія стала невід’ємною частиною діагностики та лікування різних захворювань порожнини рота. Використання рентгенівського випромінювання у стоматології дозволяє здійснювати точний та швидкий аналіз стану зубів, що є ключовим для успішного лікування та профілактики.

Read More →

Незнімне протезування зубів. Протезування в м. Суми

Завдяки сучасним технологіям стоматології, люди тепер мають можливість вибирати серед різних методів протезування, включаючи інноваційні незнімні протези зубів. Цей метод відновлення втрачених зубів принесли нові горизонти комфорту, естетики та функціональності.

Read More →

Догляд за вінірами. Поставити вініри в Сумах

Вініри – це не тільки естетична інновація, але і інвестиція в бездоганний зовнішній вигляд вашої посмішки. Щоб забезпечити тривалість та стійкість вашим вінірам, необхідний дбайливий та правильний догляд. Розглянемо ключові аспекти догляду за вінірами, які забезпечать їхню довговічність та неперевершений вигляд:

Read More →