Monthly archives "november 2023"

Для чого потрібні консультативні візити до стоматолога?

Багато людей вважають, що відвідування стоматолога має бути пов’язано лише із лікуванням проблем та болячок. Однак консультативні візити до стоматолога є важливою складовою збереження стоматологічного здоров’я та профілактики серйозних захворювань. Давайте розглянемо, для чого саме ці візити необхідні та як вони сприяють усному здоров’ю.

Read More →

Використання стоматологічного мікроскопу при лікуванні зубів

Стоматологія постійно розвивається, надаючи пацієнтам більше передових та ефективних методів лікування. Однією з інноваційних технологій, яка змінює підхід до стоматологічних процедур, є використання стоматологічного мікроскопу.

Read More →

Процедура лікування каналів зубу. Лікувати зуби в Сумах

Лікування кореневих каналів, або ендодонтія, є однією з ключових стоматологічних процедур, яка дозволяє зберегти природний зуб, навіть коли пошкодження досягає його кореневої системи. Процес лікування включає наступні етапи:

Read More →

Кому треба ставити вініри? Вініри в м. Суми

Вініри – це тонкі оболонки з кераміки або композитного матеріалу, які наносять на передню поверхню зубів для поліпшення їхньої форми, розміру, кольору та вирівнювання. Цей косметичний стоматологічний процедур дозволяє досягти ідеальної усмішки. Давайте розглянемо, кому саме рекомендується встановлення вінірів та як вони можуть змінити вашу посмішку.

Read More →

Догляд за дитячими зубами. Дитячий стоматолог м. Суми

Дитячі зуби вимагають особливої уваги та догляду, оскільки правильний підхід в ранньому віці може суттєво вплинути на здоров’я усмішки вашої дитини в майбутньому. Ось декілька порад, як доглядати за дитячими зубами та забезпечити їхнє здоров’я:

Read More →

Кому потрібні зубні імпланти? Імплантація в Сумах

Зубні імпланти в Сумах є сучасним та ефективним методом відновлення втрачених зубів, призначеним для великої аудиторії людей, які стикаються з різними стоматологічними проблемами. Однак, деякі категорії пацієнтів можуть виграти від цієї технології більше. Розглянемо, кому зубні імпланти можуть бути особливо корисними:

Read More →

Що таке сінусліфтінг? Хірургічна стоматологія м. Суми

Сінусліфтінг — це стоматологічна хірургічна процедура, спрямована на збільшення об’єму кісткової тканини в верхній щелепі для подальшої імплантації зуба або імплантату. Цей метод здобуває популярність як ефективний спосіб вирішення проблем з недостатньою кількістю кісткової маси в області верхніх молочних зубів та премолярів.

Основні етапи процедури:

Read More →

Переваги та недоліки зубних імплантів. Імплантація в Сумах

Зубні імпланти стали важливим елементом сучасної стоматології м. Суми, пропонуючи ефективний метод відновлення втрачених зубів та поліпшення якості життя пацієнтів. Однак, як і будь-яка стоматологічна процедура, імплантація має свої переваги та недоліки, які важливо враховувати перед прийняттям рішення.

Read More →

Відкритий сінусліфтинг. Імплантація зубів в Сумах

Відкритий сінусліфтинг – це хірургічна процедура, спрямована на підвищення дна пазу над верхньою щелепою для подальшої імплантації зубів. Цей метод став популярним у стоматології та імплантології завдяки його ефективності у вирішенні проблем з втратою зубів у верхній щелепі, а також у відновленні обличчя та природного прикусу.

Read More →

Плазмоліфтінг в стоматологічній хірургії. Хірургія в Сумах

Стоматологічна галузь продовжує розширювати свої горизонти завдяки новітнім технологіям. Однією з перспективних інновацій, яка востаннє привертає увагу фахівців, є плазмоліфтінг. Давайте детальніше розглянемо, як цей метод може покращити результати стоматологічної хірургії та забезпечити пацієнтам швидку та ефективну реабілітацію.

Read More →